Informacja!

Szanowni mieszkańcy,

Informujemy, że od poniedziałku 07.12.2020 r. będą rozwożone niebieskie pojemniki na papier. Pojemniki będą zostawiane przed posesją, ze względów epidemicznych nie będzie wymagane pisemne potwierdzenie odbioru pojemnika. Wraz z pojemnikami będą rozdawane kalendarze odbioru odpadów na przyszły rok. W grudniu rusza również wymiana pojemników na odpady suche. Wszystkie pojemniki zielone z żółtą klapą zostaną wymienione na pojemniki w kolorze żółtym. Wymiany są planowane bezpośrednio, lub maksymalnie do kilku dni, po wywozie odpadów suchych zgodnie z harmonogramem. Wszelkie zapytania i uwagi prosimy kierować pod nr telefonu 43-6772130 w. 125 lub pocztą elektroniczną na adres kamila.jasitczak@dobron.ug.gov.pl.


Komunikat!

W imieniu Generalnego Wykonawcy ZUE S.A. kontraktu „Prace na liniach kolejowych nr 14, 811 na odcinku Łódź Kaliska – Zduńska Wola – Ostrów Wielkopolski, Etap I: Łódź Kaliska – Zduńska Wola” informuję, że w związku z prowadzonymi pracami budowlanymi na szlaku Pabianice-Dobroń zachodzi konieczność przebudowy przejazdu drogowo-kolejowego w ciągu ul. Podmiejskiej w Pabianicach (droga gminna nr 108051E).

Wiąże się to z wprowadzeniem czasowej organizacji ruchu w dniu 26.11.2020 od godz. 08:00 do dnia 13.12.2020 do godz. 20:00. Informuje, że ze względów bezpieczeństwa,  przejazd będzie zamknięty również dla ruchu pieszego.