Rusza pomoc dla pszczelarzy!

Od 28 maja do 30 czerwca 2021 r. pszczelarze mogą składać w biurach powiatowych ARiMR wnioski o przyznanie pomocy. Można to zrobić osobiście, z wykorzystaniem wrzutni, za pośrednictwem platformy ePUAP lub przesłać przesyłką rejestrowaną nadaną w placówce Poczty Polskiej.

O pomoc mogą ubiegać się pszczelarze zarejestrowani w ewidencji producentów i wpisani do specjalnego rejestru. Wysokość wsparcia wynosi 20 zł do każdej rodziny pszczelej, której udało się przezimować.

Zainteresowanych takim wsparciem, którzy obawiają się, że nie będą potrafili samodzielnie wypełnić wniosku, zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami powiatowymi. Tam będą dostępni eksperci, którzy pomogą w technicznym wypełnieniu wniosku. Ze względu na ograniczenia wprowadzone w związku z COVID-19 uprzejmie prosimy, aby umawiać się telefonicznie na konkretny termin. To pozwoli uniknąć kumulacji wizyt w tym samym czasie oraz zadbać o bezpieczeństwo beneficjentów i pracowników ARiMR.

Czytaj dalej…


Dzień Dziecka na ISKRZE!

Dzieci każdego roku wyczekują z niecierpliwością Dnia Dziecka. W ten wyjątkowy dzień Klub Sportowy ISKRA zorganizował mecz dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej.  Po meczu wójt Gminy Dobroń Robert Jarzębak wręczył dzieciom drobne upominki. Z tej okazji życzymy wszystkim zawodnikom dużo zdrowia i wytrwałości w dążeniu do celu oraz spełniania wszystkich marzeń. Czytaj dalej…


Dzień Dziecka !!!

Drogie Dzieci!

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom życzymy wiele powodów do uśmiechu i radości. Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz beztroskiej zabawy. Spełnienia wszystkich marzeń, prawdziwych przyjaciół i kochającej rodziny.