NSPLiM 2021!


Seniorze, jeżeli nie masz dostępu do Internetu to nadal możesz zrealizować swój obowiązek spisowy Zadzwoń na numer 22 279 99 99 i spisz się telefonicznie – rachmistrz wprowadzi do formularza Twoje dane lub odwiedź najbliższy urząd gminy i spisz się przez Internet na specjalnie utworzonym w tym celu stanowisku.

Pamiętaj masz na to czas tylko do momentu, gdy skontaktuje się z Tobą rachmistrz. Rachmistrzowie spisowi przeprowadzają wywiady bezpośrednie oraz wywiady telefoniczne. Kontaktu ze strony rachmistrza mogą spodziewać się osoby, które dotychczas nie spisały się samodzielnie przez Internet lub telefon na infolinii spisowej.

Pamiętaj jako osoba dorosła, masz prawo i obowiązek wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

Masz inne pytania lub wątpliwości dotyczące wypełniania formularza? Sprawdź najpierw w zakładce FAQ na stronie: https://spis.gov.pl/najczesciej-zadawane-pytania/, a jeśli tam nie znajdziesz odpowiedzi – zadzwoń na infolinię spisową pod numer 22 27 99 99.

Wyświetleń 327