Promocja

Łodzią po regionie to program realizowany przez Telewizję Polską TVP3 Łódź. Gościem specjalnym dzisiejszego porannego wydania programu był wójt gminy Dobroń, Pan Robert Jarzębak. W programie można usłyszeć m.in. o inwestycjach finansowanych ze środków unijnych, procesie przyznania dofinansowania i trudach, jakie spotykają inwestorów w procesie realizacji projektów.

Materiał dostępny na stronie TVP3 Łódź od ok. 4.56 min. 

kk

Relację z wizyty Marszałka Witolda Stępnia, którą można zobaczyć również na profilu na facebooku. Podczas wizyty odwiedzone zostały miejsca, które zmieniają się dzięki pomocy środków unijnych – budynki przeznaczone do termomodernizacji w ramach projektu współfinansowanego w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020.

ff ff

Agroexpress realizowany przez TVP Łódź z dnia 01 kwietnia 2018 roku.


Materiał dotyczący prowadzonych prac termomodernizacyjnych w budynkach Urzędu Gminy, Ośrodku Zdrowia i Szkół Podstawowych w Chechle Drugim i Dobroniu. Pokazany został również kulturalny element gminy – wykonane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Mogilnie Małym palmy wielkanocne oraz Zespół Pieśni i Tańca „Dobroń” z wielkanocną inicjatywną korowodu z Kogutem i Gaikiem

Program Agroexpress realizowany przez TVP Łódź z dnia 24 grudnia 2017 roku.

dd(kliknij, aby przejść na stronę TVP)

Program Rozmowa Dnia realizowany przez TVP Łódź.

Program Łodzią po regionie realizowany przez TVP Łódź z udziałem Gminy Dobroń, odnoszący się do projektów realizowanych w ramach instrumentu Zintegrowane Inwestycje Terytorialne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

Reportaż dotyczący naszej gminy dostępny jest w 6:30 minucie oraz 32:30.

Zobacz program Unijne Kolory Regionu realizowany przez TVP Łódź z udziałem Gminy Dobroń

 DSC05144

kreska

W ramach promocji naszej gminy rozdawane są bezpłatnie specjalne naklejki na pojazdy,

2013-04-09-09-44-31-01

Ponadto mogą Państwo bezpłatnie otrzymać folder promocyjny

folder

kreska

don

Książka autorstwa Roberta Adamka i Tadeusza Nowaka, zatytułowaną ” Zarys dziejów Dobronia i okolicznych miejscowości do 1939 roku”.

kreska

Zainteresowanych powyższymi materiałami zapraszamy do
Urzędu Gminy w Dobroniu, pokój nr 18.